Anasayfa

Sergen Yalçın ile yönetim arasında sorun mu var?

Sergen Yalçın ile yönetim arasında sorun mu var?
access_time2020-07-07 19:35:00

Sergen Yalçın ile yönetim arasında sorun mu var?

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasının ardından göreve getirilen teknik direktör Sergen Yalçın'ın gelecek sezon siyah-beyazlı takımla yola devam etmek istemediği kulislerde konuşulmaya başlandı. Yönetim ve Yalçın arasında gerçekten de bir anlaşmazlık oldu mu? Yol ayrımı gerçekten de gündemde mi? İşte yanıtı...

Sergen Yalçın ayrılmak istiyor iddiaları

Gelecek sezon için altyapı ve A Takım adına radikal hamleler yapmaya hazırlanan Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın sezon sonu itibarıyla görevinden ayrılmak istediği ve bunu dolaylı yoldan yönetime ilettiği camia içinde konuşulmaya başlandı. 

Yönetimle sportif direktör konusunda anlaşmazlık

Beşiktaş yönetimi ile hemen hemen her konuda fikir alışverişinde bulunan Sergen Yalçın'ın göreve bir sportif direktör getirilme düşüncesinden rahatsız olduğu ve bunu yönetime de ilettiği öğrenildi.

Beşiktaş yönetimi Sergen Yalçın'e güvenini gösterdi

Beşiktaş yönetimi Sergen Yalçın'e güvenini gösterdi

Yönetim ise Yalçın'ın sportif direktör meselesine olan soğuk yaklaşımı sebebiyle bu pozisyon için yapılması planlanan görüşmeleri dahi iptal etti.

Başkan kamuoyu önünde bile açıkladı

Hatta Beşiktaş'ın 1 numaralı ismi Çebi, sportif direktör konusunda kamuoyu önünde, "Sergen Yalçın eğer istemezse sportif direktör göreve getirmeyiz" ifadesini kullandı. Bu açıklamanın kamuoyu önünde yapılmasını Sergen Yalçın'ın talep ettiği öğrenildi.

 

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz