Anasayfa

Mustafa Kaplan'dan 2-2 açıklaması!

Mustafa Kaplan'dan 2-2 açıklaması!
access_time2019-12-14 21:24:00

Mustafa Kaplan'dan 2-2 açıklaması!

Ankaragücü teknik direktörü Mustafa Kaplan, Galatasaray ile deplasmanda 2-2 berabere kaldıkları maçın ardından yayıncı kuruluşa maçı değerlendirdi. Kaplan, "2-0'dan 2-2 yapmak mucize gibi bir şeydi" dedi.

Mustafa Kaplan: "Bir mucize"

Mustafa Kaplan, "Maçın çok hikayesi var. Maçın başında öne de geçebilirdik. Direnç gösterdik. Hepsini kutluyorum. Biz geriye düşünce, iyi bir dönüş yaptık. Hamlelerimiz de yerinde oldu. Öne geçseydik belki maçın seyri farklı olabilirdi. Biz taraftarlarımızı mutlu ettik. İlk kez puan aldık. Galatasaray'a karşı 2-0'dan 2-2 yapmak da bir mucize. Saha içerisindeki alternatiflerimiz sıkıntılı. Bugün iyi dönüş oldu. Galatasaray'a deplasmanda 2 gol atmak hepimizi mutlu etti" dedi.

Mustafa Kaplan: "6 puan alırsak var olduğumuzu göstereceğiz"

Kaplan, "Bu oyun formatını son 2 maçta da kullanmak istiyoruz. İyi bir sonuç aldık. Orgill maçın başında sakatlandı, ısınmada. Oynamak istediğini söyleyince devam ettik. Geçen sene bıraktığımız Orgill değil. Maçın başında yakaladığımız pozisyonlar vardı. 10 kişi kalınca Pazdan'ı öne çıkarttık, İlhan'ı forvete koyduk. İyi bir sonuç aldık. Üzerimizdeki baskıyı attık. Önümüzdeki maçlarda 4 ya da 6 puan alırsak var olduğumuzu göstereceğiz"

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz