Anasayfa

Ankaragücü'nde herşey daha da güzel olacak

Ankaragücü'nde herşey daha da güzel olacak
access_time2019-11-26 10:57:00

Ankaragücü'nde herşey daha da güzel olacak

Ankaragücü'nde kongre sonrası yeni seçilen yönetim kurulu icraatlara sessiz ama hızlı başladı.

Mevcut yönetim ilk olarak alt yapıyı ele aldı.Tandoğanda köklü bir değişime gitti bu değişimin yansıması olumlu olarak en kısa zamanda A takımada yansıyacaktır.

Başkan Fatih Mert yönetimindeki yeni yönetim Futbolcularla toplantı yaparak ödemelerin Ocak 2020 den itibaren yapılacağı iletilmiş ve futbocularda mevcut yönetime inandıklarını belirtmişleridir.

Teknik kadroda hiçbir sıkıntı yok kaldı ki Teknik Direktör Mustafa Kaplan Mevzu bahis Ankaragücü ise para konuşmaz gerekirse kendi destek olur geçmiş yıllarda bunlar tarafımızcada gözlemlenmiştir.

Yeni yönetim gerek tandoğan gerekse Beştepe'deki sahaların düzenlenmesi ve yenilenmesi için uluslararası kulüplerinde sahasını yapan firma ile anlaşmış bununda finansı yeni seçilen üç yönetici tarafından sağlanacaktır.

Ankaragücü'nün yeni yönetimi camiaya umut olmuştur.Bizlerde inanıyoruzki ocak ayında çok daha güçlü sorunsuz bir takım ve kulübü izleyeceğiz.Burada görev her zaman olduğu gibi taraftara düşüyor taraftar zaten yaptığı gibi Kulübüne sahip çıkacak başarıyı hep beraber alkışlayacağız.

Yazımızın başlığında da belirttiğimiz gibi Ankaragücü'nde herşey daha da güzel olacak

 

 

SPORYOLU.COM

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz