Anasayfa

"Çok şeyi değiştirmemiz mümkün değildi"

access_time2019-11-02 19:12:00

"Çok şeyi değiştirmemiz mümkün değildi"

Yeşil-beyazlı ekibin ilk yarıda üstün oynadığını aktaran Hamzaoğlu, "Ancak ikinci yarıda toparlandık. Hatta baskımızı artırdık ve neticede birçok pozisyona da girdik ama oyuncularımın arzulu ve istekli oynaması beni daha çok memnun etti. Ayrıca takım bütünlüğünün olması bizi çok sevindirdi. Takımımızla daha dün ilk antrenmanımıza çıktık. Çok şeyi değiştirmemiz mümkün değildi. Buna rağmen takım bir bütün halinde oynadı. Bu bizi mutlu etti." diye konuştu.

İkinci yarı daha üstün oynadıklarını belirten Hamzaoğlu, "Oyuncularımı tebrik ediyorum. Belki son dakika golüyle beraberliği yakaladık ama oyuncularım sonuna kadar mücadele etti. Bu inancı sürdürmeleri beni çok mutlu etti. Konyaspor'u da gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Hamzaoğlu, bir basın mensubunun "Devre arasında transfer olacak mı?" şeklindeki sorusunu ise "Transferden ziyade kadromuzdaki oyuncuların performansını artırarak eksikliği gidermek istiyoruz. Şu anda transfer düşünmüyorum." diye yanıtladı.  

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz