Anasayfa

Ağaoğlu önce taraftarlara, sonra futbolculara forma sattı

Ağaoğlu önce taraftarlara, sonra futbolculara forma sattı
access_time2019-07-11 17:26:00

Ağaoğlu önce taraftarlara, sonra futbolculara forma sattı

TS Club Sadri Şener Mağazası'nda başlattığı forma satış kampanyasını bugün Medical Park Stadı'nda bulunan TS Club Mağazası'nda sürdüren başkan Ahmet Ağaoğlu'na, A takım futbolcuları ve teknik ekip sürpriz yaptı.

Teknik direktör Ünal Karaman ve bordo-mavili futbolcular, başkan Ahmet Ağaoğlu ile forma satışında bulundu.

Bu sırada başkan Ahmet Ağaoğlu, Nijeryalı oyuncu Ogenyi Onazi, bordo-mavili takıma yeni transfer olan vatandaşı Obi Mikel ile görüntülü konuşurken telefonu aldı.

Ağaoğlu, Obi Mikel'den 150 forma sözü aldı. Daha sonra A takım futbolcuları da 2 bin 661 forma satın alarak Ağaoğlu'nun başlattığı kampanyaya ve kulübün forma satışlarına destek oldu.

"Taraftarlarımızla yan yana, omuz omuzayız"

Başkan Ahmet Ağaoğlu, futbolcular ile teknik heyetin TS Club Mağazası'na geleceğinden haberdar olmadığını belirtti.

"Sağ olsunlar hocam ve arkadaşlar büyük bir sürpriz yaptılar. Müthiş bir görüntü oldu. Taraftarlarımızla burada yan yana, biz bize, omuz omuzayız. Her şey çok mükemmel. Trabzonspor'un vermesi gereken görüntüyü verdik. Aşırı mutluyum. İnanılmaz keyif alıyorum. Bunca yılımı galiba farklı yerlerde boşuna harcamışım. Ya kasiyer ya da satış alanında yetiştirmeliydim kendimi. Sevdim bu işi. Oyuncuların geleceğinden de haberim yoktu."

"Her zaman başkanımızın yanındayız"

Teknik direktör Ünal Karaman ise "Bu kulübün böyle bir başkanı varsa tabii ki asla yalnız bırakmayız. Her zaman başkanımızın yanındayız." ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu da bu açıklamaların ardından Karaman'a 'Aslan hocam' diyerek sarıldı.

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz