Anasayfa

Okan Buruk: Hedefimiz ilk beş

Okan Buruk: Hedefimiz ilk beş
access_time2019-04-19 14:01:00

Okan Buruk: Hedefimiz ilk beş

Buruk, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde idman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, kamuoyunda şampiyonluğa oynayan takımların rakipleri üzerinde oluşturulmaya çalışılan algının yanlış olduğunu düşündüğünü belirtti.

Her takımın, yarıştığı kulvardaki kaderini belirlemeye çalıştığını vurgulayan Buruk, "Biz de kendi geleceğimiz ve başarımız için ilk beşe oynuyoruz. Beşinci ile aramızda bir puan var. Bizim amacımız ilk beşe oynayan, ligin sonunda beşinciliği yakalayan bir takım olabilmek. Bunun için çalışıyoruz." diye konuştu.

Okan Buruk, ikinci yarıya çok zorlu başladıklarını kaydederek, "İlk yarıda 12 puan toplamıştık. İkinci yarı 25 puan toplayan ve karşılığında sekizinciliğe kadar yükselen, 37 puana sahip bir takımız. Bunun güveni var. Bizim ikinci yarı hedefimiz ligde kalmaktı ama şu anda ilk beşin içerisine girebilmek için çok çalışacağız." ifadelerini kullandı.

Medipol Başakşehir maçının çok zor olduğuna dikkati çeken Buruk, "Son hafta aldığımız galibiyetin güveni ile gidiyoruz. Çok zor bir karşılaşma, ligin liderine karşı oynayacağız. Rakibimizin gücünü biliyoruz. Nasıl oynamamız gerektiğini biliyoruz. Kendi artılarımızı bilerek Başakşehir deplasmanında puan almak için elimizden geleni yapacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz