Anasayfa

Ankaragücü'nden VAR ve hakem açıklaması: "Hakemlere yenildik"

Ankaragücü'nden VAR ve hakem açıklaması:
access_time2019-03-18 17:21:00

Ankaragücü'nden VAR ve hakem açıklaması: "Hakemlere yenildik"

İşte Ankaragücü'nün paylaşımı

Spor Toto Süper Lig’in 26. Haftasında deplasmanda karşı karşıya geldiğimiz Evkur Yeni Malatyaspor mücadelesinde hem orta hakem Özgür Yankaya hem de Video Yardımcı Hakem olarak görev yapan Koray Gençerler tarafından adeta doğrandık.

Mücadelenin orta hakemi Özgür Yankaya, 90 dakika boyunca verdiği hatalı kararlar ile maçın skoruna direk etki ederek sahadan mağlubiyetle ayrılmamıza zemin hazırladı. Özgür Yankaya’nın bu karşılaşmadaki skandal performansına eşlik eden bir diğer isim ise Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulamasının başında bulunan Koray Gençerler oldu.

Bu sezon Süper Lig’de oynadığımız çoğu karşılaşmada hem orta hakemlerin hem de Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulamasının başında bulunan hakemlerin kötü performansı sebebi ile net bir şekilde hakkımızın yendiği ortadadır. Verilen skandal kararlar puan kaybı yaşamamızın dışında maddi olarakta kulübümüze zarar vermiştir.
Evkur Yeni Malatyaspor ile oynadığımız karşılaşmada orta hakem olarak görevlendirilen Özgür Yankaya ve (VAR) uygulamasının başında bulunan Koray Gençerler neden tarifi mümkün olmayan iki skandal kararlara imza attı.
‘VAR’ uygulaması maçın başından sonuna kadar sağlıklı bir şekilde çalışıyor muydu?
Eğer uygulama ile ilgili her hangi bir sıkıntı yaşanmadı ise orta hakem ve Video Yardımcı Hakem pozisyonunda bulunan kişiler bu uygulamayı neden kullanmadı?

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz