Anasayfa

Fikret Orman'dan Şenol Güneş açıklaması

Fikret Orman'dan Şenol Güneş açıklaması
access_time2019-02-09 21:58:00

Fikret Orman'dan Şenol Güneş açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, teknik direktör Şenol Güneş'in A Milli Futbol Takımı'nın başına geçeceği iddialarıyla ilgili konuştu. Orman, "Beşiktaş galibiyetler kazanmış, iyi bir yoldayken, daha maç başlamamış, Şenol hoca oraya gitti, buraya geldi. Bunların konuşulmasını şık da bulmuyorum. Şu anda Şenol Hoca ile ayrılık söz konusu değil. Sezon sonu hocamız bizimle kalmak isterse biz oturur onunla konuşuruz" dedi.

Yayıncı kuruluşa açıklamalar yapan Orman, şunları söyledi:

"Daha evvel de anlattım, Bursaspor'dan geldi Şenol hoca, orada sözleşmesi bitti ve bitene kadar hiç görüşmemiz olmadı. Şu anda milli takım başında bir hoca var. 100. yılda Beşiktaş'ı şampiyon yapmış, saygı duyduğumuz Lucescu var.

"Şu anda Milli takımın başında bir hoca var"

Şu anda Milli takımın başında bir hoca var. Bugün de maçtaydı. Bizim hocamız da Beşiktaş'ın başında. Bunları konuşmanın doğru olduğunu düşünmüyorum eşiktaş galibiyetler kazanmış, iyi bir yoldayken, daha maç başlamamış, Şenol hoca oraya gitti, buraya geldi. Bunların konuşulmasını şık da bulmuyorum."

"Beşiktaş'ın hocasını göndermek gibi bir niyeti yok"

Bu anda böyle bir şey yok olabilir mi? Olabilir ama hocamız kulübün başında. Beşiktaş'ın hocasını göndermek gibi bir niyeti yok. İşimize bakıyoruz. Sezon sonu hocamız bizimle kalmak isterse biz oturur onunla konuşuruz. Beşiktaşın boş gündemlerle vakti yok. İşimize bakacağız."

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz