Anasayfa

Galatasaray'dan isim sponsorluğu anlaşması

Galatasaray'dan isim sponsorluğu anlaşması
access_time2019-02-08 21:26:00

Galatasaray'dan isim sponsorluğu anlaşması

Galatasaray Kulübü, erkek basketbol takımına isim sponsorluğu için Doğa Sigorta ile anlaşma imzaladı. İmza töreninde konuşan Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, "Galatasaray'ın şampiyon olmadığı hiçbir yer bizi tam anlamıyla mutlu etmez. Borç sarmalından kurtulmak süre alacak. 50 milyon liralık borcun 20 milyonunu ödedik. Borç devam ediyor" dedi.

Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirilen imza törenine Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp başkan yardımcısı Yusuf Günay, basketboldan sorumlu yönetici Ömer Cansever, Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı ve Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nabi Kırmızı katıldı.

Açılış konuşmasını yapan sarı-kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz, "Ülkemizin içinde bulunduğu geçici zor ekonomik koşulları biliyoruz, bu da geçer. Bu zor ekonomik koşullarda elini taşın altına koyan insanlar unutulmaz. Doğa Sigorta'ya çok teşekkür ediyoruz. Spor dünyasında sponsorluğun azaldığı bir dönemde böyle bir kuruluş elini taşın altın soktu. Doğa Sigorta'nın desteğiyle de daha iyi noktalara geleceğiz. Galatasaray Başkanı olarak değil, basketbol, spor camiasına hizmet edenler adına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz