Anasayfa

Ankaragücü G.Saray Maçı İle İlgili Güzel Haber

Ankaragücü G.Saray Maçı İle İlgili Güzel Haber
access_time2018-08-09 07:09:00

Ankaragücü G.Saray Maçı İle İlgili Güzel Haber

Ankaragücü'nün maçlarını Yenikent Standı'nda oynayacağının açıklanmasının ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'dan taraftarlara müjdeli bir haber geldi. Tuna, taraftarların stada ulaşım sorunu yaşamamaları için OSB-Törekent mestro istasyonu ile stadyum arasında ücretsiz ringler olacağını açıkladı. 

Süper Lig'in yeni takımlarından Ankaragücü'nün maçlarını Yenikent Standı'nda oynayacağının açıklanmasının ardından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'dan taraftarlara müjdeli bir haber geldi. Tuna, taraftarların stada ulaşım sorunu yaşamamaları için OSB-Törekent mestro istasyonu ile stadyum arasında ücretsiz ringler olacağını açıkladı. 

"METRO İLE HER YÖNE ULAŞIM"

Uzun bir aranın ardından Süper Lig'de Ankara'yı temsil etmeye hak kazanan Ankaragücü, maçlarını Yenikent Stadı'nda oynayacak. Taraftarların yaşayacağı ulaşım sıkıntısı ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın girişimiyle çözüme kavuştu. Ankaragüçlülere müjdeli haberi resmi Twitter hesabından veren Tuna, şu ifadeleri kullandı:

"Ankaragücü taraftarının stada ulaşım sorunu yaşamaması için de maçlardan önce ve sonra OSB-Törekent metro istasyonu ile stadyum arasında ücretsiz ring servisleri düzenleyeceğiz. Böylelikle metro ile her yöne rahatlıkla ulaşım sağlanabilecek."

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz