Anasayfa

Spor Toto 1. Lig'de fikstür açıklandı!

Spor Toto 1. Lig'de fikstür açıklandı!
access_time2018-07-11 11:45:00

Spor Toto 1. Lig'de fikstür açıklandı!

Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Riva'da yer alan idari merkezinde gerçekleştirilen fikstür çekimine, TFF Yönetim Kurulu üyeleri Ali Düşmez, Erhan Kamışlı, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş ve TFF Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp temsilcileri katıldı.

Yeni sezon planlaması

Planlamaya göre 1. Lig'de 2018-2019 sezonu, 10, 11, 12 ve 13 Ağustos 2018 tarihlerinde oynanacak maçlarla başlarken, 23 Aralık 2018'de ilk yarı sona erecek. Sezon, 18 Ocak 2019'da başlayacak ikinci yarı sonrası, 19 Mayıs 2019 tarihinde oynanacak müsabakalarla tamamlanacak.

İlk haftanın programı

Spor Toto 1. Lig'de ilk haftanın maç programı şöyle:

Denizlispor-Gazişehir Gaziantep

Gençlerbirliği-Hatayspor

Balıkesirspor Baltok-Altınordu

Kardemir Karabükspor-Adana Demirspor

Giresunspor-Eskişehirspor

Boluspor-Osmanlıspor

Adanaspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Altay-Ümraniyespor

İstanbulspor-Afjet Afyonspor

2. hafta: 

Gazişehir Gaziantep-İstanbulspor

Osmanlıspor-Giresunspor

Afjet Afyonspor-Altay

Tetiş Yapı Elazığspor-Boluspor

Ümraniyespor-Adanaspor

Altınordu-Gençlerbirliği

Eskişehirspor-Balıkesirspor Baltok

Adana Demirspor-Denizlispor

Hatayspor-Kardemir Karabükspor

 

3. hafta:

Gençlerbirliği-Eskişehirspor

Kardemir Karabükspor-Altınordu

Giresunspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Denizlispor-Hatayspor

Adanaspor-Afjet Afyonspor

İstanbulspor-Altay

Gazişehir Gaziantep-Adana Demirspor

Boluspor-Ümraniyespor

Balıkesirspor Baltok-Osmanlıspor

 

4. hafta:

Hatayspor-Gazişehir Gaziantep

Ümraniyespor-Giresunspor

Adana Demirspor-İstanbulspor

Afjet Afyonspor-Boluspor

Osmanlıspor-Gençlerbirliği

Altay-Adanaspor

Tetiş Yapı Elazığspor-Balıkesirspor Baltok

Altınordu-Denizlispor

Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor

 

5. hafta:

Denizlispor-Eskişehirspor

Gençlerbirliği-Tetiş Yapı Elazığspor

Adanaspor-Hatayspor

Gazişehir Gaziantep-Altınordu

Giresunspor-Afjet Afyonspor

İstanbulspor-Adanaspor

Boluspor-Altay

Balıkesirspor Baltok-Ümraniyespor

Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor

 

6. hafta:

Altay-Giresunspor

Eskişehirspor-Gazişehir Gaziantep

Hatayspor-İstanbulspor

Adanaspor-Boluspor

Altınordu-Adana Demirspor

Ümraniyespor-Gençlerbirliği

Afjet Afyonspor-Balıkesirspor Baltok

Osmanlıspor-Denizlispor

Tetiş Yapı Elazığspor-Kardemir Karabükspor

 

7. hafta:

Adana Demirspor-Eskişehirspor

Denizlispor-Tetiş Yapı Elazığspor

Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor

Hatayspor-Altınordu

Giresunspor-Adanaspor

Balıkesirspor Baltok-Altay

İstanbulspor-Boluspor

Kardemir Karabükspor-Ümraniyespor

Gazişehir Gaziantep-Osmanlıspor

 

8. hafta:

Tetiş Yapı Elazığspor-Gazişehir Gaziantep

Boluspor-Giresunspor

Altınordu-İstanbulspor

Altay-Gençlerbirliği

Osmanlıspor-Adana Demirspor

Eskişehirspor-Hatayspor

Adanaspor-Balıkesirspor Baltok

Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor

Ümraniyespor-Denizlispor

 

9. hafta:

Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Altınordu-Eskişehirspor

Denizlispor-Afjet Afyonspor

Kardemir Karabükspor-Altay

Balıkesirspor Baltok-Boluspor

Gençlerbirliği-Adanaspor

İstanbulspor-Giresunspor

Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor

Hatayspor-Osmanlıspor

 

10. hafta:

Afjet Afyonspor-Gazişehir Gaziantep

Boluspor-Gençlerbirliği

Eskişehirspor-İstanbulspor

Ümraniyespor-Adana Demirspor

Tetiş Yapı Elazığspor-Hatayspor

Osmanlıspor-Altınordu

Giresunspor-Balıkesirspor Baltok

Adanaspor-Kardemir Karabükspor

Altay-Denizlispor

 

11. hafta:

Altınordu-Tetiş Yapı Elazığspor

İstanbulspor-Balıkesirspor Baltok

Adana Demirspor-Afjet Afyonspor

Gazişehir Gaziantep-Altay

Denizlispor-Adanaspor

Kardemir Karabükspor-Boluspor

Gençlerbirliği-Giresunspor

Hatayspor-Ümraniyespor

Eskişehirspor-Osmanlıspor

 

12. hafta:

Adanaspor-Gazişehir Gaziantep

Osmanlıspor-İstanbulspor

Altay-Adana Demirspor

Balıkesirspor Baltok-Gençlerbirliği

Afjet Afyonspor-Hatayspor

Ümraniyespor-Altınordu

Giresunspor-Kardemir Karabükspor

Tetiş Yapı Elazığspor-Eskişehirspor

Boluspor-Denizlispor

 

13. hafta:

Osmanlıspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor Baltok

Hatayspor-Altay

Altınordu-Afjet Afyonspor

İstanbulspor-Gençlerbirliği

Adana Demirspor-Adanaspor

Gazişehir Gaziantep-Boluspor

Denizlispor-Giresunspor

Eskişehirspor-Ümraniyespor

 

14. hafta:

Giresunspor-Gazişehir Gaziantep

Tetiş Yapı Elazığspor-İstanbulspor

Boluspor-Adana Demirspor

Adanaspor-Hatayspor

Altay-Altınordu

Balıkesirspor Baltok-Denizlispor

Afjet Afyonspor-Eskişehirspor

Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor

Ümraniyespor-Osmanlıspor

 

15. hafta:

Ümraniyespor-Tetiş Yapı Elazığspor

Gazişehir Gaziantep-Balıkesirspor Baltok

Eskişehirspor-Altay

Osmanlıspor-Afjet Afyonspor

Altınordu-Adanaspor

Hatayspor-Boluspor

Kardemir Karabükspor-İstanbulspor

Denizlispor-Gençlerbirliği

Adana Demirspor-Giresunspor

 

16. hafta:

İstanbulspor-Ümraniyespor

Gençlerbirliği-Gazişehir Gaziantep

Balıkesirspor Baltok-Adana Demirspor

Boluspor-Altınordu

Giresunspor-Hatayspor

Afjet Afyonspor-Tetiş Yapı Elazığspor

Kardemir Karabükspor-Denizlispor

Adanaspor-Eskişehirspor

Altay-Osmanlıspor

 

17. hafta:

Gazişehir Gaziantep-Kardemir Karabükspor

Hatayspor-Balıkesirspor Baltok

Tetiş Yapı Elazığspor-Altay

Ümraniyespor-Afjet Afyonspor

Eskişehirspor-Boluspor

Osmanlıspor-Adanaspor

Denizlispor-İstanbulspor

Adana Demirspor-Gençlerbirliği

Altınordu-Giresunspor

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz