Anasayfa

Gençlerbirliği'nde kimler gidecek Kimler Kalacak?

Gençlerbirliği'nde kimler gidecek Kimler Kalacak?
access_time2018-05-12 09:37:00

Gençlerbirliği'nde kimler gidecek Kimler Kalacak?

Önceki gün Uğur Çiftçi’nin Sivasspor ile anlaştığı iddialarının ardından Pogba’nın Kayserispor formasıyla verdiği pozun yanı sıra Ahmet Oğuz’un İstanbul’da bir takımla görüştüğü iddia edildi.

Gençlerbirliği'nde Uğur Çiftçi, Mehmet Taş, Murat Duruer, Marko Milinkovic gibi isimlerin sözleşmeleri sona eriyor. Bu isimlerin hepsinin de takımdan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. İki sezon önce Midlesbrough’un gündeminde yer alan Ahmet Oğuz için geçen sezon da Fenerbahçe nabız yoklamıştı. Genç futbolcunun Fenerbahçe’ye gitmeyi çok istediği ifade edildi. Ahmet Oğuz'un Kayserispor ile anlaştığı gelen bilgiler arasında...

 

Peki diğer oyuncularda durum ne?

Johannes Hopf: 2020’ye kadar sözleşmesi bulunuyor. Taraftarların sevgilisi ama ülkesinden gelen teklifler kafasını karıştırmış durumda. Ülkesine gitmek istiyor.

Politevich: Belaruslu futbolcunun 2019 ortasına kadar sözleşmesi devam ediyor. Ümit Özat takımda kalmasını istemiyor.

Lucas Claro: Ümit Özat’ın transfer ettirdiği ve bir kaç yıl içinde 5 milyon dolara satılmazsa hocalığı bırakırım dediği Claro, bu sezon hayal kırıklığı yarattı. Toplamda 19 maçta forma giyen futbolcu 1.587 dakika oynadı. Claro’nun Kasımpaşa’nın transfer listesinde yer aldığı belirtildi.

Zeki Yavru: 2020 ortasına kadar sözleşmesi bulunan Zeki Yavru’nun Trabzonspor’da başlayan düşüşü, Gençlerbirliği’nde tavan yaptı. Beklentilerin çok uzağında kalan Zeki Yavru’ya kendine takım bul denileceği belirtildi.

Abdul Khalili: 2019 ortasına kadar sözleşmesi bulunan Abdul Khalili, bu sezon zaman zaman yıldızı parlayan isimlerden biriydi. Özat’ın kalması yönünde rapor verdiği Khalili ile Kayserispor’un ilgilendiği ifade edildi.

Elvis Manu: İngiltere 2. Lig takımlarından Brighton’dan alınan Elvis Manu bu sezon hayal kırıklığı yaratan isimlerdendi. Saman alevi gibi parlayan Hollandalı futbolcunun İngiltere ve ülkesinden bir kaç takımla görüştüğü ve izin çıkarsa takımdan ayrılmak istediği iddia edildi.

Bu futbolcuların haricinde, takımın en iyilerinden Sessegnon’un sözleşmesinde küme düşerse ayrılır maddesi olduğu ve yıldız futbolcunun da kırmızı-siyahlılara veda edeceği söylendi. “Speedy Gonzales” lakaplı Jailton’a da bir çok takımdan teklif geldiği ifade edildi. Deniz Yılmaz, Ahmet İlhan ve Aydın Karabulut’un ise hayal kırıklığı yaratmalarına rağmen tecrübeleriyle 1. Lig’de iş yapacaklarına inanıldığı için takımda kalmaları yönünde rapor verileceği belirtildi.

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz