Anasayfa

Üzülmez: "Rakip başkanların gözü aydın"

Üzülmez:
access_time2018-02-11 07:05:00

Üzülmez: "Rakip başkanların gözü aydın"

Rakiplerinin sürekli kendileri üzerinde algı oluşturmaya çalıştığını savunan Üzülmez, "Rakip başkanların gözü aydın. Bugün kaybettik ve Vedat Muric gol atamadı. Balıkesirspor Başkanı'nın gözü aydın. Rakip başkanları anlamıyorum. Başka takımlarla uğraşmanın nedenini anlamıyorum" ifadelerini kullandı.

Üzülmez, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, üzücü ve kötü bir sonuç aldıklarını belirtti.

Koşan ve mücadele eden bir ekibe karşı oynadıklarını ve maçtan önce rakibin hızlı hücumlarıyla ilgili oyuncularına uyarılarda bulunduğunu aktaran Üzülmez, "Basit top kayıpları ve yediğimiz gol. Bizi üzen, bu kadar tecrübeli orta saha oyuncularının bu kadar top kaybı yapması. Rakibe uzak oynadık. Rakip, daha diri ve ne istediğini bilen bir görüntüdeydi. Mağlubiyetten çıkarmamız gereken dersler var. Kendi içimizde analiz yapacağız." diye konuştu.

İlk yarı iki değişiklik yaptıklarına değinen Üzülmez, "Elimizde olsa 4 değişiklik yapardık. Bu kadar basit top kaybı canımızı sıkıyor. Herkes fiziksel ve mantalite olarak kendi eleştirisini yapacak. Erzurum'da da aynı hataları yaptık." değerlendirmesinde bulundu.

"Rakip başkanların gözü aydın"

Rakiplerinin sürekli kendileri üzerinde algı oluşturmaya çalıştığını savunan Üzülmez, şunları kaydetti:

"Rakip başkanların gözü aydın. Bugün kaybettik ve Vedat Muric gol atamadı. Balıkesirspor Başkanı'nın gözü aydın. Rakip başkanları anlamıyorum. Başka takımlarla uğraşmanın nedenini anlamıyorum. Onlar belediyelerden destek almadı mı? Biz hedeflerimize, emeğimizle ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz. Balıkesir Başkanı ile ilgili biz de çok şey duyduk. Transfer tahtasını açmak için neler yaptığını duyduk. Herkes kendi takımı ile ilgilensin. Kimse bizimle uğraşmasın."

Ligin ilk yarısında oynadıkları Ümraniyespor maçının ardından ilginç kararlar verildiğini savunan Üzülmez, "Aldığımız 4-0'lık galibiyetin ardından rakip takımın hocasının yaptığı açıklamalar var. Bu açıklamaların ardından Ümraniyespor'un aleyhine penaltı verilmiyor. Bariz pozisyonları hepimiz görüyoruz. Bizim ise aleyhimize verilen kararlar ortada. Hakemlerimiz bizim iyi niyetimizden, aleyhlerinde konuşmamamızdan mı bize karşı bu kadar rahat? Kimse emeğimizi heba etmesin." ifadelerini kullandı.

Alınan mağlubiyete kılıf aramak gibi bir düşüncesinin asla olmayacağına dikkati çeken Üzülmez, "Uzun lig maratonunda bu tür çelmeler mutlaka takılacaktır. Bugün Altınordu bize çok iyi bir ders vermiştir. Nasıl oynanacağını göstermiştir. Bunu çok iyi anlamamız ve ders almamız lazım. Yaşanan gelişmeler farklı, bugün aldığımız sonuç çok farklı." şeklinde görüş belirtti.

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz