Anasayfa

Elyasa Süme, şike iddialarının ardından ilk kez konuştu.

Elyasa Süme, şike iddialarının ardından ilk kez konuştu.
access_time2017-12-07 15:53:00

Elyasa Süme, şike iddialarının ardından ilk kez konuştu.

Zor bir süreç geçirdiğini ifade eden Elyasa, "Hakkımda sürekli karalama kampanyası yapıldı. Hep sessiz kaldım. Adalet yerini buldu. Benim ve ailem için çok zor süreçti. Suçsuz olduğumu Allah biliyor. Bu süreçte en fazla zarar gören kişi ben oldum"dedi.

Gaziantepspor'un deneyimli oyuncusu Elyasa Süme, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

 

 

 


 

Gündeme dair özel açıklamalarda bulunan Elyasa, şike iddialarının ardından ilk kez açıklamalarda bulundu.

İşte Elyasa Süme'nin röportajından önemli satır başları:

"Hem kulüp için hem benim için zor bir dönem oldu. Kulüp olarak ayakta kalmayı istiyoruz. Fakat bu kolay olmuyor. Gençlerle birlikte bizler ağabeyleri olarak bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu büyük çınarı yaşatmaya çalışıyoruz. Genç oyuncular üzerine koyarak devam ediyorlar fakat puan kayıpları öz güven eksikliğine neden oluyor. İlerleyen haftalarda puan ya da puanlar kazanmak istiyoruz"

Önümüzdeki süreçte açıklama yapacağım!

"Ben hep sessiz kaldım. Kendimi ifade edemiyordum. Benim ve ailem için zorlu bir süreçti. Adalet yerini buldu. Suçsuz olduğumu Allah biliyor. Zaten suçsuzluğum ispatlandı. Hep benim ismim lanse edildi. Osman Toprak olayın içerisinde vardı. Fakat hiçbir zaman ismi anılmadı. Bu konuyla ilgili önümüzdeki süreçte açıklama yapacağım. Şu anda kendi işime odaklanmak istiyorum. Futbola devam etmek istiyorum. Karalama kampanyasından sonra Gaziantepspor'da devam ettim. Bu en güzel cevap oldu"

 

 


 

Zayıf karakterli insanları tanıdım

"Ben inançlı bir insanım. Benim için büyük bir sınavdı. Adalet yerini buldu. Sabırlı davrandım. Bu olaylar bana büyük bir tecrübe yaşattı. Kendimi bildiğim için ve haklı olduğumu bildiğim için çok rahattım. Zayıf karakterli insanları tanıdım. Bu benim için hayat tecrübesi oldu"

 

 

 


 

 Transfer iddialarına cevap!

"Boluspor iddiası karalama kampanyasının içine dahil edilmiş bir oyundu. Necip Çarıkçı'yla bir görüşmem olmadı. Necip Çarıkçı'yla dosthane ilişkilerimiz var. Boluspor'a transfer durumum söz konusu bile olmadı"

 

 

 

 

 

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz