Anasayfa

Ankaragücü'nde Teknik Direktör belirsizliği devam ediyor.

Ankaragücü'nde Teknik Direktör belirsizliği devam ediyor.
access_time2017-05-17 10:13:00

Ankaragücü'nde Teknik Direktör belirsizliği devam ediyor.

Ankaragücü yönetiminin yeni hoca arayışında olduğu iddia edilirken, İsmet Taşdemir'in sözleşmesinde ise 1. Lig'e çıkılırsa devam eder maddesi yer alıyor. Şampiyonluk sonrası hiçbir ortamda adı geçmeyen ve bu durumdan büyük üzüntü duyan İsmet Taşdemir'in öncelikle Ankaragücü'nde kalmak istediği, ancak daha önce yaptığı "Yönetim ne isterse öyle olur. Devam edeceksek oturur konuşuruz, istemezlerse yeni bir yol haritası çizeriz" açıklamasına göre hareket edeceği öğrenildi. 

FUTBOLCU ALACAKLARI

Ankaragücü'nde bir büyük sorun ise şampiyon olunan sezondan kalan borçlar. Futbolcu başına 75'er bin lira şampiyonluk priminin yanı sıra maç başı ve primlerin de biriktiği haberi geldi. İilk 18 içinde yer alan oyuncuların yaklaşık 24 tane maç başı ve prim alacağı olduğu ve kişi başına bu rakamın 150-250 bin lira arasında olduğu belirtildi. Teknik ekibin de alacaklarını alamadığı belirtildi. Eski borçlar ve FIFA taksitlerinin yanı sıra yeni sezon için futbolculara verilecek peşinatlarla birlikte şu an için acilen bulunması gereken paranın 10 milyon lirayı aşması bekleniyor. 

YÖNETİM AÇIKLAMA YAPACAK

Ankaragücü yönetimi ise yarın sabah bir basın toplantısı düzenleyecek. Yöneticilerin son günlerde yaşanan sıkıntılarla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz