Anasayfa

Dursun Özbek stada hareket etti!

Dursun Özbek stada hareket etti!
access_time2016-09-24 18:27:00

Dursun Özbek stada hareket etti!

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Başkan Yardımcıları Eşref Alaçayır ve Nasuhi Sezgin, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Alper Narman taraftarlarla birlikte Vodafone Arena'ya yürüdü.

GSTV mikrofonuna konuşan Başkan Dursun Özbek, stada girmeden önce Merve Ergü'ye yaptığı kısa açıklamada, "Bu hasretin sona ermesi için çok çalıştık. Taraftarımızla birlikte maçı izlemeye gidiyoruz. Taraftar bizim her şeyimiz. Onlarla birlikte olmaktan da gurur duyuyorum. Yasağın kalkması ısrar sonucu oldu. Ülkenin durumu itibariyle dostuluk, beraberlik ve kardeşliğin sporda nasıl olacağını göstermek istedik. Buradan en iyi neticeyi almayı umuyoruz" dedi.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin ise "Bir ilki gerçekleştirdik. Taraftarla birlikte stada kadar geldik. Keyifli bir seyir diliyorum. Şu ana kadar her şey yolunda gitti, bundan sonra umarım böyle devam eder" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Eşref Alaçayır da "Yine bir ilkin gerçekleştiğini gördük. Girişimlerimizle deplasman yasağı kalktı. Bugünlerde bu birlikteliğe ihtiyacımız var. Beklentim çok iyi bir oyun olacağı yönünde. Tarafların güçleri eşit, puanla dönmek istiyoruz" diye konuştu.

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz