Anasayfa

Polatlı’da oynayacağız.

Polatlı’da oynayacağız.
access_time0000-00-00 00:00:00

Polatlı’da oynayacağız.

Polatlı Bugsaşspor Başkanı Abdülkadir Dişçi, Takımın Polatlı’dan ayrılacağı ile ilgili yapılan dedikodulara düzenlediği basın toplantısında söylediği net cümlelerle son noktayı koydu.
Bu Namus Sözüdür; Bu Takım Polatlı’da Kalacak...

Tarih Yine Birilerini Haklı Çıkarmadı!

Polatlı Bugsaşspor Polatlı şehir stadında ki eksikliklerin giderilebilmesi için önümüzde ki birkaç maçı Ankara’da oynama kararı almıştı. Kulübün yaptığı bu resmi açıklamanın ardından Polatlı’da ki bazı yayın organlarının ve kişilerin ‘Bugsaşspor Polatlı’dan gidiyor, Futbolcular şehri sevmiyor, Kulüp federasyona Polatlı’da oynamamak için dilekçe verdi’ gibi söylemlerine karşılık Polatlı Bugsaşspor Başkanı Abdülkadir Dişçi önce ki gün kulübün tesislerinde bir basın toplantısı düzenleyerek son noktayı koydu. Kimse boşa eyyam yapmasın. Gerçekten bize inanları ve arkamızda olanları bu günlerde daha iyi tespit ettik. Defalarca söyledim. Biz Polatlı’nın takımıyız ve Polatlı’da kalacağız. Bu bir namus sözüdür.” dedi.

Polatlı Bugsaşspor Başkanı Abdülkadir Dişçi, Takımın Polatlı’dan ayrılacağı ile ilgili yapılan dedikodulara düzenlediği basın toplantısında söylediği net cümlelerle son noktayı koydu.
Toplantıdan önce Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Yılmaz, Polatlı sporseverler derneği başkanı Mesut Aktan ve Ayme Ajans Yönetim kurulu başkanı Aykut Başkan Dişçi ile bir süre istişare etti. Başkan Dişçi: “Stadımızın çimi çok sert bu çimi yumuşatmak adına çalışma başlattık. Bu çalışmaları biz yürüteceğiz. Bu eksiklikler tamamlandığında dün olduğu gibi yine maçlarımızı kendi stadımızda yani Polatlı’da oynayacağız. Kimse boşa eyyam yapmasın. Gerçekten bize inanları ve arkamızda olanları bu günlerde daha iyi tespit ettik. Defalarca söyledim. Biz Polatlı’nın takımıyız ve Polatlı’da kalacağız. Bu bir namus sözüdür. Futbolcularımız ile yaptığımız istişarede Polatlı’da ki çim sahamızın zemininde sertlik oluştuğunu ve oyuncularımızın bu nedenden ötürü tedirgin olduklarını öğrendik. Yol şampiyonluk yolu en ufak bir aksiliğe bile tahammülümüz yok. Bu şehir şampiyon olacak ve bu yüzden biz bu sorunları aşacağız. Derhal çimin yeniden yapılanması için çalışma başlattık. Bu çalışmalar bittiğinde stadımıza tekrar geri döneceğiz.” Dedi.

STAD FETHİYE MAÇINA YETİŞECEK BU MAÇ POLATLI’DA OYNANACAK

Polatlı Bugsaşspor Başkanı Abdülkadir Dişçi’nin düzenlediği basın toplantısına taraftar temsilcileri de katıldı. Taraftarın yapılan spekülasyonlara kulak asmaması gerektiğini söyleyen Başkan Dişçi: “Bizim en vefakar yanımız Polatlı taraftarımız. Biz biliyoruz ki onlar bu takımı şampiyon yapacaklar. Taraftarımız kulübümüzün gerçek sahibidir. Bazı boş lafların ardından gidenler ve bizim iyi olmamamızı isteyenler bu taraftarı da kullanamazlar. Biz buna izin vermeyeceğiz. Allahın izniyle şampiyon olduğumuz gün o kupayı şehrimize getirip kutlamasını da taraftarımızla yapacağız. Şehirde ki bazı yayın organlarının ve bazı art niyetli insanların nelerin peşinde olduğunun farkındayız. Biz dostumuzu da biliyoruz düşmanımızı da vefakar Polatlı taraftarı bu takımın şampiyonlukta en önemli silahıdır. Başarı yolunda atacağımız her adımda onların yanımızda olacağını biliyoruz. Nerde olursak olalım bu taraftar oraya gelir ve bize desteğini verir. Tekrar ediyorum Fethiye maçıyla Polatlı stadımıza döneceğiz ve yine lider olarak taraftarımız ve şehrimizle bütünleşeceğiz.” Dedi.

12. ADAM BAŞKANININ DA TAKIMININ DA YANINDA
Toplantıda Başkan Dişçi ile bir araya gelen Polatlılı taraftarlar ise sezon başından bu yana takıma ve teknik yönetimine güvendiklerini son günlerde ortaya atılan spekülasyonların güçlerini etkilemediğini dile getirdi. Aralarında art niyetli insanların olabileceğini de dile getiren taraftarlar: “Biz şehrimize ve şehrimizin takımına gönülden bağlıyız. Başkanım size ve futbolcularımıza teknik heyetimize güveniyoruz. Siz neredeyseniz biz oradayız. Polatlının gücü arkanızdadır. Hep birlikte takımızı şampiyon yapacağız. Polatlı menfaati maddiyatla ölçülemez. Desteğe devam içimizde çürük elmalar varsa onları da ayır etmek yine hepimize düşüyor.” Şeklinde konuştu.

ŞAMPİYON OLURSAK POLATLI’YA STAD SÖZÜMÜZ SÖZDÜR!
Polatlı Bugsaşspor Başkanı Abdülkadir Dişçi, daha önce Polatlı Postasına özel verdiği bir röportajda söylediği: “Bu yıl şampiyon olur PTT. 1. Lige çıkarsak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’in desteği ile Polatlı’ya yeni bir stat inşa edeceğiz.” Sözünü tekrar hatırlatarak: “Ever bu sözü verdik. Kimse verdiğimiz sözlerden şüphe duymasın. Biz bu sözleri gerçekleştirdiğimizde yapamaz edemez diyenler ne hale gelecekler hep birlikte göreceğiz. Yeter ki şampiyon olalım. Verdiğimiz sözün arkasındayız. Polatlı’ya stat yapacağız ve bu günlerde yanımızda olup bizim sözlerime itibar edenleri de bize inanmayanlar kadar aklımızda tutacağız. Polatlı şehri takımıyla gurur duyacak ve başarıdan başarıya koşacak. Benim sözlerim Polatlı şehrine ve taraftarınadır. Bize inansınlar ve güvensinler. Güzel günler göreceğiz.” Şeklinde konuştu.

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz