Anasayfa

Müslüm Gürses için "Artık ümit kesildi"

 Müslüm Gürses için
access_time2013-01-30 12:08:00

Müslüm Gürses için "Artık ümit kesildi"

Kasım ayında by-pass ameliyatı geçiren; sonrasında karaciğer ve böbrek yetmezliği sorunu yaşayan, Müslüm Gürses'in yoğun bakım süreci uzadı. Nedeni ise 59 yaşındaki sanatçının akciğerinde gelişen enfeksiyon. Bir süre önce yoğun bakım ünitesinden normal odaya geçmesi için hazırlanansanatçı aniden gelişen akciğer problemi nedeniyle yeniden operasyon geçirmek zorunda kaldı. 

MÜSLÜM GÜRSES 3 HAFTA DAHA UYUTULACAK 

Gürses, hareket etmemesi gerektiği için 10 gündür uyutuluyor. Sanatçının 3 hafta daha uyutulması planlanıyor. Müslüm Gürses'in bir an olsun yanından ayrılmayan ve bu süreçte sessizliğini koruyan hayat arkadaşı Muhterem NurHabertürk'e konuştu. 

"3 AYDIR YATAKTA HER YERİ YARA İÇİNDE" 

Muhterem Nur, "Ümidim kesildi. doktorlar durumunu aydınlık görmüyorlar. 3 aydır yatakta, her tarafı yara içinde. Giderken dönüp arkasına öyle bir baktı ki, bir daha dönemeyecek dedim. Eğer geri dönerse bu bir mucize olur. Durumu kötüye gidiyor. Artık ümit kesildi." diyerek gözyaşlarına boğuldu. 

DOKTORU DA DURUM İYİ DEĞİL DEMİŞTİ 

Doktoru da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Müslüm Gürses hakkında yaptığı açıklamada durumun kritik olduğunu açıklamıştı: 

"Müslüm Bey'in durumu hâlâ iyiye gitmiyor, kritik. Biz durumu iyiye gittiği için solunum aletinden ayırmayı düşünüyorduk ama bu komplikasyon doğdu.Takibe ve tedaviye devam ediyoruz."

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz