Anasayfa

Takip sanal yemek gerçek

Takip sanal yemek gerçek
access_time0000-00-00 00:00:00

Takip sanal yemek gerçek

Altınpark ANFA B Salonu’nda konuklarını ağırlayan Gökçek, takipçileriyle buluşmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan’ın rahatsızlığı nedeniyle buluşmaya katılamadığını belirten Gökçek, “Telefonda görüştüm, sesi çok kötü geliyordu. Allah acil şifalar versin. Kendisine iyileşmesi için daha önce uyguladığım bir karışımı gönderdim. Uygularsa iki günde ayağa kalkar” dedi.

ANKARA YEMEKLERİ

Salonda bulunan konuklara Ankara yemeklerinden oluşan bir mönü hazırlattığını dile getiren Gökçek, “Size Kızılacahamam’dan ekşili yarma çorbası, Beypazarı’nın meşhur sarması ile baklavası, Çubuk’tan ıspanaklı açma böreği, Polatlı peynir küpleri ve Ankara tavası hazırlattım. Kültürümüzü unutamamalı ve sahip çıkmalıyız. İnşallah en kısa zamanda sadece Ankara yemekleri servis eden bir restoran hizmete sokmak istiyoruz” diye konuştu.

EN KÜÇÜK TAKİPÇİ
 
Yemeğe katılmak için internet üzerinden paylaşılan formu dolduran ve yemeğe katılan en küçük katılımcı Ahmet Can Özümlü şunları söyledi:  “17 yaşındayım Twitter’ı aktif kullanıyorum. Hiç aklımdan burada olacağım geçmezdi. Biraz tedirginim ama söz verilirse kendisine, Ankara’ya yeni yapmayı planladığı yatırımları soracağım. Başkan Gökçek’in de bu kadar aktif kullanmasını takdir ediyorum. Diğer başkanlara örnek olmalı bu buluşma.”

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz