Anasayfa

Gökçek’ten Mourinho’ya transfer teklifi

Gökçek’ten Mourinho’ya transfer teklifi
access_time2012-05-26 15:45:00

Gökçek’ten Mourinho’ya transfer teklifi

Dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho Ankara'da konuştu, Belediye Başkanı Melih Gökçek boş durmadı, ünlü teknik adama teklif sundu.

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho Acun Ilıcalı ile salonda bulunan davetlilerin sorularını cevapladı.

Mourinho ilk olarak Ilıcalı’nın “Ankara’yı nasıl buldunuz?” sorusuna “Ankara’yı görme fırsatım, tanıma olanağım olmadı. Ancak burada olmaktan çok memnunum ve umuyorum ki buradaki konuşmamızdan herkes memnun kalır” cevabını verdi.

Efsane teknik direktör Jose Mourinho, katılımcılardan birinin yönelttiği, “Sözleşmenizin bitimi olan 2016 sonrası için planlarınız nelerdir?” sorusuna etkileyici bir yanıt verdi. Futbolda yapılan sözleşmenin değil, başarılı sonuçların esas olduğuna dikkat çeken Mourinho, “Sözleşmem 2016’da bitiyor, umarım ki işimi elimde tutar ve kulübün istediğini veririm. 2016 dediniz, o zaman kızım üniversiteye gidiyor olacak, dolayısıyla yapabilirsem onun üniversiteye gideceği şehirde bir kulübü seçmek isterim” yanıtını verdi.

BAŞKAN GÖKÇEK’TEN ANKARA’YA DAVET

Mourinho’nun konuşmalarından sonra Ilıcalı’nın daveti ile sohbete katılan Başkan Gökçek ise bu etkileyici yanıta yine çarpıcı bir yorum yaptı. Mourinho’ya öncelikle konferansa katılımından dolayı teşekkür eden Başkan Gökçek, “Mourinho, ‘Kızım için yaşıyorum, kızım nereye giderse oraya giderim’ diyor. O zaman kızını Ankara’da bir üniversiteye alalım. O da böylelikle Ankara’da bir takım çalıştırsın” sözleriyle salondan büyük alkış aldı.

Yorumlar

Yorum Yapmak in Tklaynz

    Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz